GameTURK - Türkiye'nin En Büyük Online Oyun Portalı

Oyunlar
Araf Online
Tür: MMORPG
Ne ölüm var bu topraklarda ne de hayat. Ne dün var bu topraklarda ne de gelecek . Savaş sonsuza dek kan dökecek! Türkiye’nin ilk Ücretsiz HD MMORPG oyunu olan AraF Online‘da Savaşçı, Büyücü, Şifacı ve Ruhban olmak üzere 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Araf ; Gelişmiş parti sistemi , geliştirilmiş yapay zeka sistemi , onlarca boss , arena savaşları, yüzlerce pet , zindanlar ve devasa PK sistemi ile sıradışı bir RPG deneyimi sizlere sunuyor. Yılın en iyi MMORPG oyununu tamamen ücretsiz oynayabilir ve Edana topraklarına hüküm sürebilirsiniz.
Daha fazla bilgi >
AQOnline
Tür: MMORPG
Sıradışı bir FPS arıyorsanız; AQ Online tam size göre, “ Rocco, Dozer, Joker, Sayko, Ciciş “ olmak üzere 5 farklı karakter üzerine kurulu oyunumuzda eğlenceli savaşa sizlerde ortak olabilirsiniz..
Daha fazla bilgi >
Ministry Of War
Tür: MMORTS / Online Strateji
4 Büyük medeniyet, Mısır, Çin, Roma ve Pers Dünya'da hüküm sürmeye devam ediyordu.. Birileri buna dur demek istese de bu topraklardaki savaşın efendilerini asla geçemiyorlardı.. Dünya bu 4 medeniyetin hakimiyeti altında süredursun, bu topraklarda kahramanlar hikayelerini yazmaya halen devam ediyor:.!! Uçsuz bucaksız bu topraklarda bir kahraman öyküsünü de sen yazmak istemez misin? Ministry Of War ileri flash teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Eşsiz savaş sistemi, ordu ve kahraman yapısı, haritası ve oyuncuya verdiği maksimum kontol hissi ile 2010 yılının en iyi strateji oyunu seçilmiştir.
Daha fazla bilgi >
Güvenlik
neden önemli?
Güvenlik ile ilgili sık karşılaşılan
sorunlar hakkında daha fazla
bilgi almak için tıkla
Oyun Aktivasyonu Nasıl Yapılır?