GameTURK - Türkiye'nin En Büyük Online Oyun Portalı

Oyunlar
Araf Online
Tür: MMORPG
Ne ölüm var bu topraklarda ne de hayat. Ne dün var bu topraklarda ne de gelecek . Savaş sonsuza dek kan dökecek! Türkiye’nin ilk Ücretsiz HD MMORPG oyunu olan AraF Online‘da Savaşçı, Büyücü, Şifacı ve Ruhban olmak üzere 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Araf ; Gelişmiş parti sistemi , geliştirilmiş yapay zeka sistemi , onlarca boss , arena savaşları, yüzlerce pet , zindanlar ve devasa PK sistemi ile sıradışı bir RPG deneyimi sizlere sunuyor. Yılın en iyi MMORPG oyununu tamamen ücretsiz oynayabilir ve Edana topraklarına hüküm sürebilirsiniz.
Daha fazla bilgi >
WON
Tür: MMOARPG
Devasa bir dünyada; Savaşçı, Kâhin, Okçu, Büyücü rollerinden birini ücretsiz üstlenerek kendi efsanenizi yazmanın şimdi tam sırası! Bitmek bilmeyen günlük görevleri, sistematik etkinlikleri, birbirinden zorlu zindanları, gizli boss’ları, klan savaşları, savaş arenası, SPA merkezi, parti ve burç sistemi ile bir MMOARPG oyunundan bekleneni fazlasıyla karşılayan Warrior of Nemesis, Truva Savaşı etkinliğiyle birlikte yepyeni bir MOBA deneyimini de beraberinde sunuyor. Geliştirebilir binek ve yardımcı petleri de oyun içerisinde kullanabileceğiniz gibi, gereksinim duyduğunuz eşyaları üretebilir, ekipmanlarınıza taşlar ekleyip güçlendirebilir, kendinizi WON dünyasının saygı değer bir ismi haline getirebilirsiniz.
Daha fazla bilgi >
Jadde
Tür: 3D MMO / Dans-Eğlence-Arkadaşlık
Jadde sanal bir yaşam ve eğlence platformudur.. Burada üzüntüye, kedere, derde, tasaya yer yok.. Sokaklarda çılgınca dans eden insanlar, AVM de kendi tarzını yaratan modacılar, eğlence adına ne varsa ben bulurum diyenler.. Kısacası sınırsızca ve gönlünce eğlenmek isteyenler burada! Jadde 3D bir oyundur ve oynamak tamamen ücretsizdir.Sanal evrenleri, alışveriş, eğlence, iletişim ve avatar gibi özelliklere sahip büyük bir şehri barındıran bu oyun aynı zamanda diğer oyunlarda bulunmayan video chat, dans yarışmaları, görev sistemi, seviye ve yetenek geliştirme sistemi gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir isterseniz bu arkadaşlarınızla oyun içinde evlenebilirsiniz! Her hafta düzenlenen dans yarışmalarına katılın ve dansın starı siz olun!
Daha fazla bilgi >
Call Of Gods
Tür: Web Tabanlı SLG
İnsanlar, Elfler ve Ölümsüzler burada beraberce nasıl yaşıyor diye merak ediyor olabilirsin. Aslında şu an en zor zamanlar. Uzun zaman önce kapana kıstırılmış olan İblisler, Ana Kıtada tekrar ortaya çıktı! Tüm ırklar hiçbir zaman olmadığı kadar birlik olmalılar. Kötülüğün ortaya çıkardığı canavarlar her yeri esir aldı. Büyük bir mücadele seni bekliyor. Ana Kıtayı koru ve Topraklarından İblisleri def et!...
Daha fazla bilgi >
Ministry Of War
Tür: MMORTS / Online Strateji
4 Büyük medeniyet, Mısır, Çin, Roma ve Pers Dünya'da hüküm sürmeye devam ediyordu.. Birileri buna dur demek istese de bu topraklardaki savaşın efendilerini asla geçemiyorlardı.. Dünya bu 4 medeniyetin hakimiyeti altında süredursun, bu topraklarda kahramanlar hikayelerini yazmaya halen devam ediyor:.!! Uçsuz bucaksız bu topraklarda bir kahraman öyküsünü de sen yazmak istemez misin? Ministry Of War ileri flash teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Eşsiz savaş sistemi, ordu ve kahraman yapısı, haritası ve oyuncuya verdiği maksimum kontol hissi ile 2010 yılının en iyi strateji oyunu seçilmiştir.
Daha fazla bilgi >
Güvenlik
neden önemli?
Güvenlik ile ilgili sık karşılaşılan
sorunlar hakkında daha fazla
bilgi almak için tıkla
Oyun Aktivasyonu Nasıl Yapılır?