• 1

  • mow facebook
  • mow twitter
  • mow youtube
  • mow google plus


Ministry of War nedir?

Ministry Of War (MoW), ücretsiz oynanan, tarayıcı tabanlı, gerçek zamanlı online strateji oyunudur! Üstün teknolojisi ile benzerlerinden ayrılan MoW’un amacı tüm oyunseverlere daha önce yaşamadıkları bir oyun deneyimi sunmaktır.


MoW’u eşşiz yapan nedir?

MoW, daha önce oynadığınız strateji oyunlarının aksine savaş alanında ordunuz üzerinde tam bir kontrol sunar. Savaş alanında ordularınızı ve kahramanınızı istediğiniz gibi yönlendirebilir, girdiğiniz savaşın haritasına ve rakibinizin ordusuna göre anında kararlar vererek kendinize özgü stratejiler uygulayabilirsiniz.


MoW’da neler var?

MoW’da devasa bir dünya haritası, Dünya üzerinde hüküm sürmüş 4 büyük imparatorluk olan Roma, Mısır, Pers ve Çin imparatorlukları, medeniyetinizi genişletmek için size yardımcı olan kahramanlarınız, tacirleriniz ve din adamlarınız vardır. MoW’da 8 farklı savaş modu, binlerce NPC, yüzlerce zindan ve mücadele içinde olduğunuz binlerce oyuncu, sağlam arkadaşlıklar, sürekli ve eğlenceli etkinlikler, işini bilen, oyuncusuna değer veren oyun yönetimi vardır.


Peki hepsi bu kadar mı? Daha başka ne var?

Hayır, tabii ki hepsi bu kadar değil! Ücretsiz ek paketlerle kendisini sürekli yenileyen MoW’un tüm özelliklerini keşfetmek, MoW dünyasında saygın bir yer edinmek için tek yapmanız gereken Facebook ile bağlan butonuna tıklayarak MoW ailesine katılmaktır.


İyi Eğlenceler
Kılıcınız Keskin Olsun
MoW Yönetimi